EDL żel do zmywarki MIĘTA 5l Powiększ zdjecie

EDL żel do zmywarki MIĘTA 5l

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 248 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 248 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości 0,00 zł.


11611

Nowy produkt

MIĘTOWY ŻEL DO ZMYWANIA AUTOMATYCZNEGO  5l Skoncentrowany żel do zmywarki z organiczną miętą. Dobrze usuwa tłuszcz i nabłyszcza naczynia.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

248,99 zł brutto

netto: 202,43 zł

Stawka vat: 23 %

MIĘTOWY ŻEL DO ZMYWANIA AUTOMATYCZNEGO  5l Skoncentrowany żel do zmywarki z organiczną miętą. Dobrze usuwa tłuszcz i nabłyszcza naczynia. Delikatnie pachnie miętą i pozostawia przyjemny zapach w zmywarce. Polecany szczególnie przy twardej wodzie. Na 50 cykli zmywania BEZ ROPOPOCHODNYCH - BIODEGRADOWALNY Sposób użycia: Wstrząśnij opakowaniem i wymieszaj żel przed użyciem. Wlej żel do odpowiedniej przegródki w zmywarce do poziomu 20 ml i uruchom zmywanie. Można nieznacznie zwiększyć ilość żelu jeśli naczynia są bardzo brudne. Aby oszczędzać wodę i energię, opłucz mocno zabrudzone naczynia przed włożeniem ich do zmywarki i zastosuj program ekonomiczny, bez mycia wstępnego. Najlepsze rezultaty zmywania osiągnie się stosując także nabłyszczacz oraz chroniącą przed kamieniem sól EDL. Składniki: > 30% woda < 5% sufraktanty niejonowe pochodzenia roślinnego (na bazie palmy i cukrów), zawiera także: citrate, carbonate, sodium metasilicate (regulatory pH), methyglycinediacetatic acid trisodic salt (stabilizator), olejek eteryczny z organicznej mięty pieprzowej Ostrzeżenie: produkt należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Środek drażniący skórę i oczy, z ryzykiem poważnych uszkodzeń oczu. W przypadku dostania się do oczu niezwłocznie przepłukać je dużą ilością wody i skonsultować się z lekarzem. W przypadku połknięcia niezwłocznie skontaktować się z lekarzem i, jeśli to możliwe, okazać lekarzowi opakowanie produktu.

Napisz opinię

EDL żel do zmywarki MIĘTA 5l

EDL żel do zmywarki MIĘTA 5l

MIĘTOWY ŻEL DO ZMYWANIA AUTOMATYCZNEGO  5l Skoncentrowany żel do zmywarki z organiczną miętą. Dobrze usuwa tłuszcz i nabłyszcza naczynia.

Produkty powiązane