Jak dbać o męską skórę czyli kosmetyki naturalne dla mężczyzn.

Jak dbać o męską skórę czyli kosmetyki naturalne dla mężczyzn.

Od czego zacząć?

Zazwyczaj panowie ograniczają się do podstawowych zasad pielęgnacji czyli: mycie + golenie. Bardzo często zapominając o odpowiednim nawilżeniu, dostarczeniu skórze niezbędnych składników odżywczych oraz o pozbyciu się martwego naskórka (peelingu). Dobre nawyki można wyrobić tylko i wyłącznie poprzez determinację i systematyczność. Uwierzcie, że jest to możliwe i osiągalne!

Po pierwsze

Tuż po zastosowaniu odpowiedniej pielęgnacji i oczyszczenia ciała oraz włosów. Najczęściej na skórę twarzy nanosimy nawilżający krem. Istnieją także produkty w postaci serum przeznaczone dla mężczyzn. Można je zaaplikować dodatkowo przed aplikacją kremu. W celu szybkiej regeneracji przesuszonej skóry twarzy, panowie powinni także sięgnąć po maseczki. Najpopularniejsze w ostatnim czasie są maseczki węglowe. Uwierzcie, że przekonacie się do tego!

Po drugie

Jeśli chodzi o pielęgnację ciała, choć raz w tygodniu powinno się zastosować peeling. Obojętnie czy wybierzecie peeling solny czy cukrowy. Ważne abyście przekonali się do zapachu peelingu i urozmaicili swój czas w wannie. Dzięki niemu pozbędziecie się szorstkiej skóry oraz usuniecie martwy naskórek. Następnie po peelingu należy zastosować jakiś balsam lub masło do ciała.

Po trzecie

Pielęgnacja włosów jak również brody jest także istotnie ważna. Obecnie mamy dostępne świetne olejki i mazidła do brody. Dzięki nim możemy doskonale ułożyć i wymodelować dłuższą jak i krótszą brodę. Dodatkowo zapach kosmetyku na pewno spodoba się Twojej partnerce.

Oprócz oczyszczenia i mycia ciała, mężczyźni powinni pamiętać o jego nawilżeniu oraz higienie poprzez zastosowanie odpowiednich dezodorantów lub antyperspirantów. Ważne jest aby rozpoznać potrzeby Twojej skóry i dobrać właściwe kosmetyki. Systematyczność oraz determinacja z czasem staną się rutyną. Pamiętaj, że dobrze zadbany mężczyzna ma większe powodzenie u kobiet oraz odnosi większe sukcesy i poważanie w życiu codziennym.

Poniżej przedstawiamy kilka produktów z naszego sklepu, które powinny Cię zainteresować.

Powiązane produkty

Udostępnij ten wpis

Komentarze ()