EDL płyn do prania LAWENDA & POMARAŃCZA 3l Powiększ zdjecie

EDL płyn do prania LAWENDA & POMARAŃCZA 3l

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 103 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 103 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości 0,00 zł.


3244

Nowy produkt

ORGANICZNY PŁYN DO PRANIA TKANIN BIAŁYCH I KOLOROWYCH LAWENDA & POMARAŃCZA 3l Do pralki i prania ręcznego. Delikatny dla tkanin.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

103,49 zł brutto

netto: 84,14 zł

Stawka vat: 23 %

ORGANICZNY PŁYN DO PRANIA TKANIN BIAŁYCH I KOLOROWYCH LAWENDA & POMARAŃCZA 3l Do pralki i prania ręcznego. Delikatny dla tkanin. Nie zawiera wybielaczy. Zalecany do tkanin kolorowych i białych. Nie zawiera barwników / fosforanów / sody kaustycznej / EDTA (kwasu edetynowego/wersenowego) 1l płynu wystarcza na 20 prań Sposób użycia: Pranie ręczne i pranie wstępne w pralce: 25-50 ml płynu na 5 l wody w zależności od twardości wody: 25 ml dla wody miękkiej i średniej; do 50 ml dla twardej. Pralka: 50 do 100 ml płynu* w zależności od twardości wody i stopnia zabrudzenia prania: 50 ml dla wody miękkiej i średniej; do 100 ml dla wody twardej. * zalecane dozowanie na 4,5 kg suchego prania. Skład: > 30% woda, 5 do 15% mydło roślinne, < 5% surfaktanty niejonowe (na bazie cukrów i nasion palmy), < 5% surfaktanty anionowe (na bazie nasion palmy), zawiera także: potassium sorbate i sodium gluconate (składniki konserwujące) oraz trisodium dicarboxymethyl alaninate (stabilizator). 100% naturalny zapach pochodzi z lawendowego i pomarańczowego olejku eterycznego oraz olejku z drzewa herbacianego (limonene*) Zawiera linalool*. Może powodować reakcje alergiczną. * składniki naturalnie obecne w olejkach eterycznych Ostrzeżenie: produkt należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Unikać kontaktu ze skórą i oczami. W przypadku połknięcia niezwłocznie skontaktować się z lekarzem i, jeśli to możliwe, okazać lekarzowi opakowanie produktu.

Napisz opinię

EDL płyn do prania LAWENDA & POMARAŃCZA 3l

EDL płyn do prania LAWENDA & POMARAŃCZA 3l

ORGANICZNY PŁYN DO PRANIA TKANIN BIAŁYCH I KOLOROWYCH LAWENDA & POMARAŃCZA 3l Do pralki i prania ręcznego. Delikatny dla tkanin.

Produkty powiązane