EKOMAMA Wybielacz tlenowy 0,5kg Powiększ zdjecie

EKOMAMA Wybielacz tlenowy 0,5kg

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 21 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 21 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości 0,00 zł.


EMA-3

Nowy produkt

Ten produkt nie występuje już w magazynie

21,99 zł brutto

netto: 17,88 zł

Stawka vat: 23 %

Wybielacz tlenowy to naturalna alternatywa dla chemicznych środków wybielających i odplamiających. Nadaje się do tkanin białych i kolorowych.

Preparat jest łagodny dla środowiska, ale bezwzględny w walce z uporczywymi plamami jak np. po warzywach, owocach, kawie, herbacie, czerwonym winie, krwi itp.

Wybielacz składa się z nadwęglanu sodowego. W trakcie prania intensywnie uwalnia tlen, dzięki czemu usuwa najtrudniejszy brud i plamy.

Ponieważ wybielacz tlenowy nie zawiera żadnych syntetycznych dodatków, jest on efektywny przy praniu w pralce dopiero od 50oC. Jeżeli jednak poddamy pranie działaniu wybielacza przez dłuższy czas, np. poprzez namoczenie przez noc, wówczas działa on już od 30oC.

W procesie wybielania ulega całkowitej degradacji na aktywny tlen, wodę i sodę. Jest to najbardziej naturalna formuła wybielająca, oprócz wystawiania tkanin bezpośrednio na światło słoneczne.

Wybielacz EkoMama nie zawiera takich szkodliwych dodatków jak: chlor, nadboran, wybielacze optyczne, syntetyczne, petrochemiczne aktywatory wybielające, syntetyczne konserwanty, enzymy, środki zapachowe.

Zastosowanie:

WYBIELANIE: do wszystkich tkanin białych oraz kolorowych o trwałych barwach z bawełny, lnu, konopi oraz mieszanych.

ODPLAMIANIE: usuwa plamy po warzywach, owocach, kawie, herbacie, czerwonym winie.

ROZJAŚNIANIE: do tkanin pożółkłych, poszarzałych, np. białej bielizny, pościeli, firanek.

ZAPOBIEGANIE: regularne dodawanie wybielacza do prania zapobiega przedwczesnemu szarzeniu się białych tkanin

W PRALCE: 1,5 ­ 2 łyżki stołowe na pranie, dodaj do głównego cyklu prania np. w orzechach piorących EkoMama. W przypadku plam trudnych do wywabienia zwiększ ilość

NAMACZANIE: 2 łyżki stołowe (20g do 30g) dodaj do 3 litrów ciepłej wody. Kolorowe rzeczy należy moczyć maksymalnie 30 minut, białe do 12 godzin. Namoczone pranie można dociążyć np. garnkiem lub talerzem, aby prane tkaniny pozostawały cały czas w roztworze wybielającym. Aby wzmocnić efekt wybielania należy namoczone pranie pozostawić na noc, a następnie wyprać w pralce z dodatkiem orzechów piorących EkoMama. Należy zawsze stosować się do instrukcji prania na ubraniach.

Skład:
>30 % związki wybielające na bazie tlenu

Napisz opinię

EKOMAMA Wybielacz tlenowy 0,5kg

EKOMAMA Wybielacz tlenowy 0,5kg

Produkty powiązane