FLAGOLIE Świeca do aromaterapii OŻYWCZY SPOKÓJ 170g Powiększ zdjecie

FLAGOLIE Świeca do aromaterapii OŻYWCZY SPOKÓJ 170g

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 69 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 69 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości 0,00 zł.


FLAG-3

Nowy produkt

Świeca do aromaterapii OŻYWCZY SPOKÓJ 170g

Zapachowa świeca na bazie wosku sojowego.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

69,00 zł brutto

netto: 56,10 zł

Stawka vat: 23 %

Świeca do aromaterapii OŻYWCZY SPOKÓJ 170g

Zapachowa świeca na bazie wosku sojowego. Zawiera dodatek olejków eterycznych: petitgrain, sosnowego i geraniowego. Olejki eteryczne działają odprężająco, relaksująco, uspokajają i łagodzą napięcia po ciężkim dniu w pracy czy w okresie wzmożonego stresu. Świeca w szklanym, matowym słoiku idealnie wpasuje się do każdego miejsca. Świece do aromaterapii wykonane są ze 100% naturalnego wosku sojowego oraz naturalnych olejków eterycznych. Dzięki temu, świeca wykonana z roślinnego wosku jest w pełni ekologicznym produktem.

Świece sojowe Flagolie:

- Są wykonane z naturalnego wosku sojowego, który w żaden sposób nie jest modyfikowany. Nie znajdziesz w tych świecach pestycydów, innych toksyn i parafiny, nie zawierają też barwników. Składnikiem głównym świecy jest tylko i wyłącznie wosk roślinny uzyskiwany z nasion soi.
- Mają knoty wolne od ołowiu, wykonane z bawełny.
- Palą się od 30 do 50% dłużej niż świece parafinowe.
- Palą się czystym, jasnym płomieniem i nie kopcą tak, jak dzieje się to w przypadku tradycyjnych świec parafinowych. Dzięki temu masz pewność, że nie wdychasz szkodliwych spalin.
- Nie brudzą trwale powierzchni - rozlany wosk można łatwo usunąć wodą z mydłem.
- Są tworzone ręcznie w Polsce.
- Są zapakowane w stylowe pudełka z tektury ekologicznej.

Sposób użycia:
Kiedy pierwszy raz palisz świece, wosk powinien roztopić się do samych ścianek, inaczej przy kolejnym użytkowaniu świeca będzie się spalać szybciej oraz jedynie w obrębie wykształconej powierzchni. Na wierzchu powinna być warstwa płynnego wosku. Pozwoli to zapobiec tworzeniu się tzw. tunelu na powierzchni świecy.

Przed zapaleniem świecy każdorazowo należy przyciąć knot, aby wystawał nad poziomem wosku na wysokość 3-5 mm. Regularne przycinanie knota do właściwej wysokości spowoduje, że świeca będzie wypalać się czysto, knot nie będzie się kopcił, a przy tym nie będzie okopcał szklanego pojemnika.

Zbyt długie palenie świecy może spowodować wydłużenie się knota i utworzenie charakterystycznego grzybka. Warto wówczas zgasić świecę, poczekać aż wosk lekko zastygnie, skrócić knot i ponownie ją zapalić. Świecę należy gasić specjalnie przeznaczonych do tego gasidłem. Gaszenie świecy poprzez zdmuchiwanie wytwarza większą ilość dymu.

Skład:
wosk sojowy, naturalne olejki eteryczne (petitgrain, sosnowy, geraniowy)

Napisz opinię

FLAGOLIE Świeca do aromaterapii OŻYWCZY SPOKÓJ 170g

FLAGOLIE Świeca do aromaterapii OŻYWCZY SPOKÓJ 170g

Świeca do aromaterapii OŻYWCZY SPOKÓJ 170g

Zapachowa świeca na bazie wosku sojowego.

Produkty powiązane