FLAGOLIE Świeca do aromaterapii RÓŻANA RADOŚĆ 170g Powiększ zdjecie

FLAGOLIE Świeca do aromaterapii RÓŻANA RADOŚĆ 170g

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 69 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 69 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości 0,00 zł.


FLAG-4

Nowy produkt

Świeca do aromaterapii RÓŻANA RADOŚĆ 170g

Zapachowa świeca na bazie wosku sojowego.

Więcej szczegółów

Ostatnie sztuki w magazynie!

69,00 zł brutto

netto: 56,10 zł

Stawka vat: 23 %

Świeca do aromaterapii RÓŻANA RADOŚĆ 170g

Zapachowa świeca na bazie wosku sojowego. Zawiera dodatek naturalnego olejku różanego. Świeca sprawdzi się idealnie w zimowe, jesienne czy deszczowe wieczory. Olejek różany posiada właściwości antydepresyjne, łagodzi bóle głowy i uporczywy kaszek. Dodatkowo świeca oprócz właściwości płynących z olejku eterycznego, charakteryzuje się delikatnym, przyjemnym i relaksującym zapachem drzewa różanego. Świeca w matowym, szklanym słoiku jest wykonana ze 100% wosku sojowego, dzięki czemu jest produktem w pełni ekologicznym.

UWAGA: ze względu na właściwości zastosowanego naturalnego olejku eterycznego, świeca ta nie jest wskazana dla dzieci.

Świece sojowe Flagolie:

- Są wykonane z naturalnego wosku sojowego, który w żaden sposób nie jest modyfikowany. Nie znajdziesz w tych świecach pestycydów, innych toksyn i parafiny, nie zawierają też barwników. Składnikiem głównym świecy jest tylko i wyłącznie wosk roślinny uzyskiwany z nasion soi.
- Mają knoty wolne od ołowiu, wykonane z bawełny.
- Palą się od 30 do 50% dłużej niż świece parafinowe.
- Palą się czystym, jasnym płomieniem i nie kopcą tak, jak dzieje się to w przypadku tradycyjnych świec parafinowych. Dzięki temu masz pewność, że nie wdychasz szkodliwych spalin.
- Nie brudzą trwale powierzchni - rozlany wosk można łatwo usunąć wodą z mydłem.
- Są tworzone ręcznie w Polsce.
- Są zapakowane w stylowe pudełka z tektury ekologicznej.

Sposób użycia:
Kiedy pierwszy raz palisz świece, wosk powinien roztopić się do samych ścianek, inaczej przy kolejnym użytkowaniu świeca będzie się spalać szybciej oraz jedynie w obrębie wykształconej powierzchni. Na wierzchu powinna być warstwa płynnego wosku. Pozwoli to zapobiec tworzeniu się tzw. tunelu na powierzchni świecy.

Przed zapaleniem świecy każdorazowo należy przyciąć knot, aby wystawał nad poziomem wosku na wysokość 3-5 mm. Regularne przycinanie knota do właściwej wysokości spowoduje, że świeca będzie wypalać się czysto, knot nie będzie się kopcił, a przy tym nie będzie okopcał szklanego pojemnika.

Zbyt długie palenie świecy może spowodować wydłużenie się knota i utworzenie charakterystycznego grzybka. Warto wówczas zgasić świecę, poczekać aż wosk lekko zastygnie, skrócić knot i ponownie ją zapalić. Świecę należy gasić specjalnie przeznaczonych do tego gasidłem. Gaszenie świecy poprzez zdmuchiwanie wytwarza większą ilość dymu.

Skład:
wosk sojowy, naturalny różany olejek eteryczny

Napisz opinię

FLAGOLIE Świeca do aromaterapii RÓŻANA RADOŚĆ 170g

FLAGOLIE Świeca do aromaterapii RÓŻANA RADOŚĆ 170g

Świeca do aromaterapii RÓŻANA RADOŚĆ 170g

Zapachowa świeca na bazie wosku sojowego.

Produkty powiązane