KLAREKO Odświeżający płyn do zadań specjalnych Grejpfrut i Mięta 500ml Powiększ zdjecie

KLAREKO Odświeżający płyn do zadań specjalnych Grejpfrut i Mięta 500ml

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 22 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 22 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości 0,00 zł.


KLAR-1

Nowy produkt

Płyn usuwający kamień, rdzę, osad i pleśń 500ml

Niezwykle skuteczny MISTRZ KLAREKO do zadań specjalnych.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

22,99 zł brutto

netto: 18,69 zł

Stawka vat: 23 %

Płyn usuwający kamień, rdzę, osad i pleśń 500ml

Niezwykle skuteczny MISTRZ KLAREKO do zadań specjalnych. Bez problemu usunie każdy osad, pleśń, kamień czy rdzę pozostawiając po sobie świetny zapach. Wystarczy spryskać zanieczyszczone miejsca i spłukać po 10-20 minutach. Płynu należy używać wstrząśniętego, nie zmieszanego.

Jaki jest płyn KLAREKO do zadań specjalnych?

- bezpieczny dla ludzi i środowiska
- ekologiczny i wegański, a do tego aromaterapeutyczny
- w recyklingowalnym opakowaniu
- rozprawi się z kamieniem, osadami, rdzą oraz pleśnią
- wyczyści i odkazi muszlę oraz deskę toaletową
- zastąpi nabłyszczacz do zmywarki

Sposób użycia:

Trudny kamień, osad lub pleśń:
Spryskaj zanieczyszczone miejsca Mistrzem Do Zadań Specjalnych i pozostaw na 10-20 minut. W przypadku silniejszych zabrudzeń użyj wacika nasączonego octem i pozostaw go na jakiś czas. W tym czasie wypij herbatkę lub napój chmielowy. Następnie przetrzyj lub opłucz wodą czyszczoną powierzchnię.

Problematyczna rdza?
To wyzwanie dla pachnącego octu. Spryskaj zardzewiałą powierzchnię naszym Mistrzem lub zanurz w nim zardzewiały przedmiot, pozostaw na kilkadziesiąt minut. Wyczyść szmatką lub czym tam masz…

Wyczyści i odkazi muszlę i deskę toaletową. W tym celu spryskaj muszlę i deskę Mistrzem Do Zadań Specjalnych KLAREKO. Daj mu 20 minut. Potem przetrzyj wilgotną szmatką deskę sedesową i zewnętrzną część muszli. Wnętrze muszli wyczyść szczotką toaletową i spłucz wodę. Gotowe!

Usunie stary kamień i wiekowe osady z muszli toaletowej. Wlej TAM szklaneczkę naszego Mistrza, rozprowadź szczotką, pozostaw na 30 minut i spłucz (jeśli zabrudzenia są bardzo duże daj mistrzowi więcej czasu).

Mistrz Do Zadań Specjalnych nie zostawia smug. Dzięki temu idealnie nadaje się do czyszczenia wszelkich powierzchni gładkich i błyszczących. Wystarczy, że wlejesz 50ml mistrza do 4 litrów wody i za pomocą mopa lub szmatki przetrzesz odkurzoną uprzednio podłogę. * Wyczyści i nabłyszczy urządzenia ze stali nierdzewnej, na których bardzo szybko powstają zacieki i ślady brudnych odcisków np. palców. Nawilżoną Mistrzem ściereczką przetrzyj brudne plamy, drugą suchą wytrzyj pozostałe kropelki.

Nada połysku naczyniom jeśli użyjesz go jako nabłyszczacza do zmywarki.

Chcesz zmiękczyć pranie? Wlej 50ml płynu do pralki zamiast płynu zmiękczającego. Ubrania będą miękkie i nie oblepione szkodliwymi chemikaliami.

Skład: Oleum aetherium (Citrus paradisi, Mentha piperita), Citrus paradisi fruit extract, Mentha extract, Acetum 20%, Aqua.

Napisz opinię

KLAREKO Odświeżający płyn do zadań specjalnych Grejpfrut i Mięta 500ml

KLAREKO Odświeżający płyn do zadań specjalnych Grejpfrut i Mięta 500ml

Płyn usuwający kamień, rdzę, osad i pleśń 500ml

Niezwykle skuteczny MISTRZ KLAREKO do zadań specjalnych.

Produkty powiązane